اضافه شدن قابلیت جستجو در نسخه تحت وب اینستاگرام

پس از سه سال ارایه نسخه وب اینستاگرام، امروز این شرکت قابلیت جستجو را به آن افزود. با استفاده از این قابلیت، شما می‌توانید هشتگ، لوکیشن‌ها و اکانت کاربران را جستجو کنید. تگ‌ها و لوکیشن‌ها صفحات مخصوص خود را نیز خواهند داشت، بنابراین می‌توانید مهم‌ترین و محبوب‌ترین تصاویر مرتبط با هر موضوع را مشاهده کنید.

اینستاگرام همچنین مشغول بهینه سازی و پالایش صفحات ورودی برای هشتگ ها و موقعیت های جغرافیایی است، بنابراین زمانی که روی لینکی در Instagram.com کلیک می کنید، صفحه ای حاوی محبوب ترین نتایج در بالای جدیدترین عکس ها برای شما گشوده خواهد شد.

این اقدام درست یک ماه پس از آن صورت می گیرد که اینستاگرام قابلیت سرچ بهینه را به اپلیکیشن موبایل خود اضافه کرد و تب جدیدی تحت عنوان «explore» را به آن افزود که تگ ها و موقعیت های جغرافیایی پر طرفدار را برای کاربر نمایش می دهد.

این قابلیت‌های پیشرفته‌تر هنوز به نسخه وب وارد نشده‌اند و احتمالا در آینده ای نزدیک نیز شاهد این اتفاق نخواهیم بود. اینستاگرام همواره اعلام کرده که نسخه وب تنها یک مکمل برای اپلیکیشن‌های موبایل اینستاگرام است؛ گفته ای که از عدم اولویت نسخه وب خبر می‌دهد.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]Blog Instagram[/su_button]  [su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]Cnet[/su_button]