امروز دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

آپدیت جدید نرم افزار اینستاگرام برای iOS با یک ویژگی جدید منتشر شد

آپدیت جدید نرم افزار اینستاگرام برای سیستم عامل iOS با شماره نرم افزاری ۸.۲ منتشر شده که در این نسخه شما می توانید عکس و یا ویدیو های خود را بدون نیاز به باز کردن این اپ و به صورت مستقیم از داخل اپلیکیشن‌های iOS به اشتراک بگذارید. این قابلیت هم چنین به شما امکان می‌دهد که برای تصاویر و ویدیوهای خود توضیح بنویسید اما برای استفاده از فیلترها و سایر قابلیت‌های ویرایشی هم چنان به اجرای کامل برنامه نیاز است.

76543324234

برای استفاده از قابلیت کافی است نسخه جدید اینستاگرام را دریافت و نصب کنید و برای مثال برنامه Photos را اجرا کرده و روی گزینه Share بزنید و منوی نمایش داده شده را به سمت راست بکشید، سپس روی گزینه More ضربه بزنید. در صفحه جدید کلید نمایش داده شده رو به روی اینستاگرام را فعال کنید.

می‌توانید محل قرار گیری آیکون اینستاگرام را در منوی افقی اولیه به دلخواه خود تغییر دهید تا دسترسی شما به این آیکون برای اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها راحت‌تر باشد. اکنون اینستاگرام روی منویی که می‌توانید تصاویر را به صورت مستقیم و بدون باز کردن برنامه‌ها در آنها به اشتراک بگذارید نمایش داده می‌شود. همچنین علاوه بر Photos از برنامه دیگری همچون Google Photos این افزونه قابل دسترس است.

منبع: ۹TO5MAC

مطلب را به اشتراک بگذارید:

مطالب مرتبط

  • نسخه تخت وب اپلیکیشن گوگل Allo در دسترس کاربران قرار گرفت

    ۲۵ مرداد, ۱۳۹۶
  • در آپدیت اینستاگرام، نظرات به صورت طبقه بندی شده، نمایش داده می شود

    ۲۵ مرداد, ۱۳۹۶
  • گوگل ۳۰ زبان جدید به قابلیت تایپ صوتی اضافه کرد

    ۲۴ مرداد, ۱۳۹۶
  • نظرات کاربران