تماشا کنید: بازی Call of Duty: WWII به طور رسمی رونمایی شد

شرکت اکتیویژن سرانجام عنوان بعدی از سری بازی های Call of Duty را با نام Call of Duty: WWII رونمایی کرد.

عنوان Call of Duty: WWII قرار است که در تاریخ سوم نوامبر برابر با ۱۱ آبان ماه برای پلتفرم های رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر می شود. داستان بازی اساسا پیرامون لشکر شماره یک پیاده‌نظام روایت می‌شود ولی شخصیت‌های متنوعی از دیگر ملیت‌ها نیز به تصویر کشیده خواهند شد؛

توجه و شخصیت اصلی بازی پروتاگونیستی به نام سرباز “رد دنیلز” (Red” Daniels”)، سرباز و تازه‌کاری جوان که برروی سواحل نورماندی همراه با دوست خود “رابرت زوسمن” (Robert Zussman) به زمین نشسته است، خواهد بود. در ادامه می توانید تریلر رسمی این بازی را مشاهده کنید:

طبق گزارشات منتشر شده، بخش چندنفره Call of Duty: WW2 چندین نقشه از نقاط مختلف جنگ جهانی دوم را داراست. همچنین بازیکنان در این بخش می‌توانند با استفاده از راه‌های جدیدی با دیگر بازیکنان تعامل داشته باشند. لازم به ذکر بوده که گزارشات از وجود یک گرافیک مثال زدنی در بازی نام برده‌اند.

طبق گفته Sledgehammer Games، این بازی از قابلیت بازیابی جان دوباره برخوردار نبوده و شما باید در رابطه با شلیک هر گلوله خود نگران باشید و حساب شده عمل کنید. شما نقش یک ابر قهرمان را در بازی ایفا نخواهید کرد. شما نمی‌توانید به قلب دشمنان بزنید، هفت گلوله را در بدن خود جای دهید، اندکی استراحت کنید و دوباره به سمت آن‌ها یورش ببرید!