دوربین گوپرو Hero 6 Black با بدنه ضدآب و فیلمبرداری ۴K60 معرفی شد

شرکت گوپرو از مدل جدید اکشن کمرا خود با نام Hero 6 Black با قابلیت فیلمبرداری ۴K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه رونمایی کرد.

این دوربین ورزشی جدید دارای بدنه ضد آب بوده و توانایی فیلمبرداری ۴K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه و ۱۰۸۰p با سرعت ۲۴۰ فریم بر ثانیه را دارد. همچنین دامنه دینامیکی دوربین بهبود یافته است. Hero 6 Black از نظر تثبیت تصویر نیز حالا به بهترین فناوری‌های Stabilization این شرکت مجهز شده تا ویدئوها روان‌تر از قبل باشند. این دوربین همچنین از تصاویر خام RAW و تصاویر با گستره رنگی وسیع HDR پشتیبانی می‌کند و یک سیستم زوم لمسی دیجیتال دارد.

همانطور اشاره شد، این دوربین ضد آب بوده و قادر است تا ۳۳ فوت یا ۱۰ متر در زیر آب دوام بیاورد. این دوربین همچنین از قابلیتی با نام QuikStories هم پشتیبانی می کند. این قابلیت  با ترکیب فناوری دید کامپیوتری و یادگیری ماشینی می‌تواند صحنه‌هایی از ویدئوهای شما را که مهم‌تر و جذاب‌تر هستند را برای ساخت یک هایلایت جذاب ترکیب کند.

پشتیبانی از سرعت انتقال فایل ۵ گیگاهرتز برای هیرو ۶ بهترین قابلیت آن است. زیرا به راحتی می توانید فیلم هایی را که با نرخ فریم بالای ۲۴۰ بر ثانیه گرفته اید را به موبایل یا سیستم خود منتقل کنید. قابلیت همگام سازی با پهپاد کارما و تمامی پایه های اتصال موجود گوپرو،شتاب سنج، ژیروسکوپ و GPS، وایفای و بلوتوث و قابلیت زوم لمسی سایر ویژگی های این دوربین ورزشی را تشکیل می دهد.

دوربین جدید HERO6 Black از امروز با قیمت ۴۹۹ دلار به بازار عرضه شده است و اگر بخواهید پکیج این دوربین به همراه Karma drone را خریداری کنید باید ۱۱۹۹ دلار بپردازید.