بازی Asphalt 9: Legends برای iOS منتشر شد

طرفداران بازی های اتومبیل رانی موبایلی خوشحال باشید، شرکت گیم‌لافت در اقدامی نسخه جدید از سری بازی های آسفالت با عنوان Asphalt 9: Legends رونمایی کرد.

گیم لافت به علاقمندان به سری بازی های آسفالت “تجربه بازی با کنسول” را وعده داده است، ماشین هایی با جزئیات دقیق مشابه با واقعیت، تکنیک HDR در بخش گرافیک و کیفیت تصویر خیره کننده در کنار فکت های به خصوص بازی که آن را بسیار نزدیک به واقعیت جلوه میدهد، همگی از مشخصه های بازی جدید آسفالت می باشد.

بیشتر اینکه بازی به یک ویرایشگر خودرو مجهز شده که به بازیکنان امکان رنگ کردن ماشین و انتخاب موادی که به نظرشان خودروی آن‌ها را تعریف می‌کند را می‌دهد. Asphalt 9: Legends یک حالت بازی Career Mode دارد که بیش از ۶۰ فصل و ۸۰۰ مسابقه برای بازیکنان به همراه دارد.

در نهایت قابلیت جدیدی که گیم لافت به آسفالت اضافه کرده است، طرح جدید کنترل با نام TOUCH DRIVE که مد خودکار می باشد. البته بیشتر کاربران این بازی ترجیح میدهند که خودشان به صورت دستی ماشین را کنترل کنند.  بااینکه می‌توان بازی را به‌صورت رایگان از اپ‌استور دانلود کرد، فعلاً دانلود آن تنها برای بازیکنان ساکن فیلیپین ممکن است. همچنین یک نسخه اندرویدی از آسفالت ۹ نیز در پلی‌استور گوگل عرضه خواهد شد.