کنسول و بازی

ساخت نسخه‌ جدید BROTHERS IN ARMS

مدیر عامل این شرکت، آقای Randy Pitchford در مصاحبه ای اعلام کرد که ساخت بازی در مراحل اولیه می‌باشد و برای اتمام آن، به کمک بیش تری احتیاج است.

وی گفت: “معتقدم که نسخه‌ی بعدی عنوان Brothers in Arms باید منطبق بر ویژگی های اصلی این سری باشد و ما در تلاش هستیم که این امر را محقق سازیم. من حس می‌کنم که هنوز کار های تمام نشده‌ی زیادی در مورد داستان بازی و جنبه‌ی تاریخی آن وجود دارد که دوست دارم آن ها را به اتمام رسانم. من همیشه مدت زمان زیادی را صرف فکر کردن درباره‌ی این بازی می‌کنم.”

 “متاسفانه انجام تمامی کار های لازم، نیازمند صرف هزینه و منابع زیادی می‌باشد و به همین دلیل فکر می‌کنم که به تنهایی قادر نیستم ساخت بازی را به اتمام رسانم. من به دستیارانی ماهر نیاز دارم و به همین منظور با افراد معروف ریادی صحبت کرده ام. مانعی که بر سر راه ما وجود دارد، گرد آوردن افراد مختلف در کنار هم می‌باشد و هر زمان که این امر تحقق یافت، می‌توانیم به بحث درباره‌ی بازی بپردازیم.”

وی در ادامه گفت: “من حس می‌کنم ما کاملا موفق نشده ایم افراد مورد نیاز برای این کار را گرد هم آوریم و هنوز در آستانه‌ی انجام این کار می‌باشیم. زمانی که این امر محقق شود، روند توسعه‌ی بازی آغاز خواهد شد و پس از چند مدت -اگر خودمان را به کشتن نداده باشیم- آن را معرفی خواهیم کرد.”

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]پردیس گیم[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا