نرم افزار

انتشار نخستین نسخه لمسی Office برای ویندوز ۱۰

این شرکت در آخرین اقدام خود به‌روزرسانی ابزار OneNote را برای اندروید هم انجام داد تا بر این اساس کلیه سیستم‌های عامل موبایلی بتوانند از خدمات جدید این پلتفرم سازمانی بهره‌مند شوند. این به‌روزرسانی در قالب ابزار Universal انجام شد و مایکروسافت طی آن نسخه ویژه OneNote مخصوص سیستم‌ عامل ویندوز ۱۰ را هم به دست کاربران رساند.

این نخستین نسخه از مجموعه مایکروسافت محسوب می‌شود که برای دستگاه‌های مجهز به نمایشگر لمسی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ با نرم‌افزارهای Word، Excel، PowerPoint، OneNote و Outlook ارائه شده است.

مدیران مایکروسافت گزارش دادند که نسخه نهایی ابزارهای Universal Office مخصوص ویندوز ۱۰ از تاریخ ۲۹ ژوئیه برای کاربران رایانه‌های شخصی عرضه خواهند شد.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی مایکروسافت، کلیه دستگاه‌های الکترونیکی ویندوزی با نمایشگر لمسی ۱۰.۲ اینچ و بزرگتر ویرایش جدیدی از مجموعه نرم‌افزاری Office را در اختیار می‌گیرند که البته برای استفاده از خدمات آن می‌بایست حساب کاربری Office 365 داشته باشند.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]Microsoft Blog[/su_button]  [su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]ZD Net[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا