کنسول و بازی

راه اندازی کنسرسیوم بازی های رایانه ای

کنسرسیوم بازی های رایانه ای با حضور تعدادی از شرکت های تخصصی فعال و با سابقه در زمینه  بازی های رایانه ای با هدف تجمیع منابع و توانایی های اعضا و انجام کنش های هماهنگ اعضا در مسیر بهره وری اقتصادی بیشتر و ارتقای سطح کیفیت تولیدات داخلی و حضور در بازار جهانی تشکیل شد.

فعالیت هایی همچون  بازاریابی مشترک  خدمات، ترویج و آموزش و اطلاع رسانی، مشارکت در برگزاری جشنواره ها و مسابقات، توسعه شبکه کارآمد توزیع محصولات  و تلاش در جهت عرضه محصولات با نام تجاری اصلی از اهداف اصلی کنسرسیوم است.

علی سیداف عضو موسس و رئیس کنسرسیوم با اعلام این خبر، چشم انداز سال ۹۴ را برای فعالیت در حوزه بازاریابی مشترک و جذب منابع را امیدوارکننده دانست و موفقیت های بدست آمده و توانمندی فعالین حوزه بازی های رایانه ای را فرصتی استثنایی برای تقویت رشد اقتصادی کشور دانست.

سیداف با اشاره به نقش تعیین کننده صنعت بازی سازی در دنیا به عنوان یک صنعت درآمدزا و جذاب برای سرمایه گذاران و همچنین با افزایش رو به رشد مخاطبین تبلت و تلفن های همراه هوشمند یکی از پر مخاطب ترین سرگرمی های در دسترس امروز، خاطر نشان ساخت که رشد محسوس این بازار در سال جاری نیازمند تجمیع منابع و حضور هماهنگ فعالین اقتصادی این عرصه  در زمینه های مختلف چون تبلیغات و بازاریابی است که تشکیل کنسرسیوم گامی در این مسیر و موجب امیدواری است.

سجاد جعفر زاده،، دیگر عضو هیئت موسس و دبیر این کنسرسیوم  افزایش و تجمیع منابع انسانی، مالی و اجتماعی، ارتقای سطح خدمات و حضور موثرتر شرکت های ایرانی در بازار ملی و فراملی و تقویت روند صادرات بازی های ایرانی از اهداف اصلی تشکیل کنسرسیوم بازی های رایانه ای دانست.

وی اضافه کرد که کارآفرینی از طریق توسعه کسب و کارهای مرتبط با عرصه بازی های رایانه ای یکی از مهمترین راهبردهای توسعه اشتغال و کسب درآمد ارزی و  توسعه ملی کشور عزیزمان ایران است.

دبیر کنسرسیوم با اشاره به ترکیب اعضای موسس مشتمل بر شرکت های فعال در بخش بازی های موبایل، بازی های کامپیوتری، آموزش، تولید محتوا، سرمایه گذاری و بازاریابی تخصصی ، گفت: جلسات مقدماتی فعالین جهت ایجاد کنسرسیوم از بهمن ماه  سال ۹۳ آغاز شد که در تاریخ هفتم  خرداد سال جاری  به امضای  توافقنامه تشکیل کنسرسیوم انجامید.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]فاوانیوز[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا