کنسول و بازی

عرضه بازی Fallout Shelter برای اندورید

شرکت بتسدا، یکی از مهم‌ترین شرکت‌های فعال در عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی، به‌تازگی اعلام کرده که بازی موبایلی Fallout Shelter به‌زودی برای سیستم‌عامل اندورید هم عرضه خواهد شد.

از زمان عرضه‌ی نسخه‌ی iOS بازی ویدیویی «فال اوت» Fallout و معرفی آن در نمایشگاه E3 بیش از یک ماه می‌گذرد و بالاخره بتسدا تاریخ انتشار نسخه‌ی سیستم عامل اندروید آن را هم اعلام کرد. این ناشر بازی‌های ویدیوی خبر داده است که این بازی موبایلی را روز بیست و دوم مرداد ماه می‌توان به صورت رایگان از پلی استور گوگل دانلود کرد.

گذشته از این، بازی Fallout Shelter با یک به‌روزرسان مهم به اندروید خواهد آمد؛ البته این به‌روزرسان در همان روز برای iOS هم منتشر خواهد شد. دراین به‌روزرسان دشمنان جدیدی مثل پنجه‌ی مرگ (Deathclaw) به بازی اضافه خواهد شد که قرار است کشتن‌شان در مقایسه با دیگر دشمنان سخت‌تر باشد. همچنین پاداش‌های جدیدی هم به بازی اضافه خواهد شد که از میان آنها می‌توان به آقای «به‌درد بخور» (Mr. Handy) اشاره کرد. آقای به‌دردبخور می‌تواند دورن پناهگاه زیرزمینی (Vault) سفر کند، غنایم جمع‌آوری کند و برای شما بجنگد و اگر نیاز باشد به بیابان برهوت (wasteland) فرستاده شود.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]Engadget[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا