اخبار فناوری

Amazon و باز کردن فروشگاه مواد غذایی

وب‌سایت آمازون ظاهرا می‌خواهد فروشگاه‌هایی در مناطق مختلف راه بیاندازد. طبق گزارشی که خبرگذاری Silicon Valley Busniness Journal اعلام کرده است، احتمالا فروشگاه‌های آمازون به خریداران در تحویل بسته‌های‌شان، مخصوصا بسته‌هایی که شامل غذا یا محصولات تازه می‌شوند کمک خواهند کرد.

خبرگزاری Silicon Valley می‌گوید که آمازون اقدامات ساخت یک فروشگاه بزرگ در منطقه‌ی سانی‌ویل ایالت کالیفرنیا را انجام داده است و می‌خواهد هم‌چنین در کنار آن انباری با وسعت 11600 فوت (حدود 1000 متر مربع) بسازد.

برنامه‌هایی که آمازون برای این فروشگاه دارد، ادغام تجربه‌ی خرید آنلاین و خرید از فروشگاه است. در مدارکی که Silicon Valley ارایه کرده، برنامه‌ای برای نحوه‌ی تحویل سفارش‌ توسط فروشگاه‌ها هم وجود دارد. طبق این برنامه، خریداران پس از انتخاب و پرداخت محصول‌شان، بازه‌ی زمانی مشخصی را هم برای برداشتن آن از فروشگاه انتخاب می‌کنند. هم‌چنین ظاهرا بخش کوچکی از محصولات هم در فروشگاه و بدون نیاز به سفارش آنلاین به فروش خواهند رفت. تصویر زیر از همین مدارک برداشته شده است.

آمازون قبلا هم در مناطق پرجمعیت اقدام به عرضه‌ی محصولات تازه و خواربار کرده بود. سرویس AmazonFresh این شرکت، محصولات تازه را در همان روز یا نهایتا یک روز پس از سفارش به خریداران تحویل می‌دهد.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]Theverge[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا