سخت افزار

ایسوس مادربردهای سری ROG Maximus VIII Z170 را معرفی کرد.

ایسوس از مدل‌های Maximus VIII Hero،Maximus VIII Ranger و Maximus VIII Gene را معرفی کرد که سه مدل جدید از مادربردهای مخصوص بازی بر اساس آخرین تراشه اینتلZ170 Expressهستند و همراه با فناوری‌های اختصاصی طراحی شده‌اند تا عملکرد قدرتمندی در اورکلاکینگ پردازنده‌های نسل ششم اینتل و حافظه‌های DDR4 ارائه دهند.

هیولای جدیدROGبه قابلیت‌های بهینه‌سازی خودکار 5-Way Optimization برای افزایش فوری عملکرد، فناوری T-Topology برای اورکلاک حافظه‌های جدید DDR4، برترین ظرفیت‌های خنک‌سازی سیستم با چندین درپوش ویژه خنک‌کننده‌های آبی و بخش PWM همراه با گیرنده‌های حرارتی مجهز است. علاوه بر این فناوری Pro Clock برای افزایش شگفت‌انگیز فرکانس مرجع (BCLK) در این مدل‌ها افزوده شده است.

مادربردهای جدید شامل بهترین صدا با SupremeFX 2015وSonic Studio II همچنین برترین شبکه برای بازی‌ها با فناوری‌های Intel Gigabit Ethernet ،LANGuard و GameFirst هستند. آنها بهترین حفاظت در بازی‌ها را ارائه می‌کنند و از طراحی راه‌اندازی هوشمند و برترین قطعات برای بیشترین دوام برخوردار هستند. در نهایت نیز انبوهی از ابزارهای مخصوص بازی بطور رایان همراه این سه مدل عرضه می‌شوند.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]Asus[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا