اخبار فناوریگوناگون

بی ام و ENLIGHTEN، اپلیکیشن بررسی چراغ راهنمایی

کمپانی BMW از برنامه جدید و متفاوی برای چراغ های راهنمایی و رانندگی خبر داده که می تواند امکانات متفاوتی را در اختیار مشتریانش قرار دهد. این برنامه ENLIGHTEN نام دارد که با همکاری شرکت Connected Signals طراحی شده است.

EnLighten با استفاده از اینترنت با چراغ های راهنمایی شهر ارتباط برقرار کرده و از بازه زمانی چراغ های راهنمایی اطلاع پیدا می کند سپس با استفاده از GPS تلفن همراه، خیابان های مورد نظر راننده های خودروهای کمپانی BMW را شناسایی کرده و آخرین وضعیت چراغ راهنمایی را بررسی می کند.

enlighten_app__dual_signal-1280x480

راننده ها با استفاده از این اپلیکیشن قادر به محاسبه زمان ایستادن در پشت چراغ قرمز بوده و می توانند در زمانی که چراغ قرمز است، ایمیل های خود را چک کرده یا نوشیدنی مصرف کنند.

اطلاعات این اپلیکیشن می تواند روی صفحه نمایش کنسولی تمام اتومبیل های BMW نمایش داده شود. این اپلیکیشن از قابلیت های دیگری نیز برخوردار است که قابل توجه هستند. برای مثال، زمانی که راننده راهنمای سمت چپ را میزند، این برنامه به بررسی خیابانی می پردازد که راننده قصد وارد شدن به آن را دارد و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار راننده قرار می دهد.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]digitaltrends[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا