کنسول و بازی

سونی و عرضه عناوین ارتقا یافته بیشتری بر روی PS4

برنامه سونی برای عرضه عناوین PS3 بر روی PS4 همچنان ادامه پیدا خواهد کرد، این کمپانی در آینده عناوین ارتقا یافته (remaster) بیشتری را برای کنسول نسل هشتمی اش عرضه خواهد کرد.

وبسایت Push Square به تازگی فرصت مصاحبه با رئیس استدیوهای سونی اروپا یعنی Jim Ryan را پیدا کرده، Ryan در این مصاحبه اشاره کرد که احتمال عرضه عناوین ارتقا یافته بیشتر بر روی PS4 بسیار بالا خواهد بود.

دلیلی که Ryan برای ادامه این سیاست عنوان کرد، همان چیزی است که سونی از گذشته تا بحال می گوید. این کمپانی احساس می کند remaster ها به سود PS4 دارانی است که در نسل گذشته PS3 نداشته اند. تعداد زیادی از PS4 داران از پلتفرم های Nintendo Wii و Xbox 360 به این کنسول روی آورده اند.

سونی تاکنون چندین عنوان را به صورت ارتقا یافته بر روی PS4 عرضه کرده است. اولین آنها The Last of Us Remastered بود، God of War 3 و Journey نیز ماه گذشته عرضه شدند و Uncharted: The Nathan Drake Collection نیز در آینده عرضه خواهد شد. همچنین استدیو Quantic Dream نیز در نظر دارد دو عنوان Heavy Rain و Beyond: Two Souls را به این لیست اضافه نماید. البته Tearaway را نیز نباید فراموش کرد.

لازم به ذکر است که سیاست عرضه عناوین نسل قبل بر روی پلتفرم های نسل جدید فقط مختص سازنده های کنسول ها نیست. عرضه Grand Theft Auto V ، Dishonored: Definitive Edition ، Dark Souls II و Final Fantasy X/X-2 HD تاییدی بر این ادعا است.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]pushsquare[/su_button]  [su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]pardisgame[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا