نرم افزار

فایرفاکس نسخه 40 برای ویندوز 10 ارائه شد.

موزیلا دیروز اولین آپدیت را برای هماهنگ کردن مرورگر فایرفاکس خود با ویندوز ۱۰ ارائه کرد. حالا شما می‌توانید با نوشتن کلمات مورد نظر در نوار ابزار، از مرورگر فایرفاکس خود بخواهید تا با جستجو در گوگل نتایج را به شما نمایش دهد. این گزینه برای افرادی که موتور جستجوی گوگل را به بینگ ترجیح می‌دهند می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

نسخه 40 فایرفاکس را برای دسکتاپ می‌توانید همین حالا از Firefox.com دانلود کنید و نسخه اندرویدی نیز مانند همیشه به‌مرور در دسترس کاربران گوگل پلی قرار خواهد گرفت.

به ادعای موزیلا بیش از نیم میلیارد نفر در سراسر دنیا از فایرفاکس استفاده می‌کنند و محافظت دربرابر بدافزارها در این مرورگر برای تمامی پلتفرم‌ها وجود دارد. به گفته موزیلا این شرکت از سرویس Safe Browsing گوگل برای شناسایی دانلود بدافزار استفاده می‌کند و درصورت شناسایی خطر از ادامه دانلود تا تأیید کاربر جلوگیری خواهد کرد. نسخه جدید می‌تواند صفحات وب را آنالیز کرده و در صورت وجود خطر به کاربر هشدار دهد.

مهم‌ترین تغییر در نسخه 40 اما به پشتیبانی رسمی از ویندوز 10 بازمی‌گردد. درست است که نسخه‌های قبلی هم بدون مشکل با ویندوز 10 کار می‌کردند اما موزیلا ادعا می‌کند نسخه جدید بهتر با این ویندوز هماهنگ است.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]technobuffalo[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا