معرفی ThinkPad P50 و P70 لنوو، مجهز به پردازنده های زئون

لنوو اولین شرکتی خواهد بود که لپ‌تاپی با نمایشگر ۴K و پردازنده زئون اینتل به بازار خواهد فرستاد.این کامپیوترها نه تنها به یک نمایشگر فوق العاده ۴K و کارت گرافیک‌های کوادرو انویدیا مجهز شده‌اند، که اولین لپ‌تاپ‌هایی هستند که از پردازنده‌های زئون اینتل (E3-1500M) بهره می‌برند.

اگر طراح گرافیک هستید و نیاز به رندرینگی طولانی‌مدت و طاقت‌فرسا دارید، یکی از این دو مدل برای شما ساخته شده است. علاوه بر این، اینتل برای اولین‌بار چیپست‌‎های فوق قدرتمند زئون خود را به دنیای لپ‌تاپ‌‎ها آورده تا تجربه کار با کامپیوترهای دسکتاپ را در لپ‌تاپ‌ها نیز زنده نگه دارد.

این دو مدل در اندازه نمایشگر با یکدیگر تفاوت دارند. مدل P50 نمایشگر ۱۵.۶ اینچی و وزنی ۲.۵ کیلوگرمی دارد. در حالی که مدل P70 دارای نمایشگر بزرگی به اندازه ۱۷ اینچ است.

برای خرید محصولات جدید لنوو باید تا سه‌ماهه چهارم سال منتظر بمانید، اما حداقل قیمت زیادی برای آن‌ها نسبت به دیگر مدل‌های ۴K امروزی پرداخت نخواهید کرد: ساده‌ترین مدل P50 با رزولوشن ۱۰۸۰p قیمتی ۱۵۹۹ دلاری خواهد داشت که در P70 به ۱۹۹۹ دلار می‌رسد.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]PC World[/su_button]  [su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]Engadget[/su_button]