اخبار فناوری

توییتر محدودیت 140 کاراکتری از پیام های مستقیم را حذف کرد.

کاربران توییتر می توانند پیام‌های مستقیم طولانی‌تر را از طریق این شبکه اجتماعی ارسال کنند. تا پیش از این تنها ۱۴۰ کاراکتر در این پیام ها قابل استفاده بود که به ۱۰هزار کاراکتر ارتقا یافته است.

توییتر اعلام کرد: شما می‌توانید در بخش پیام‌های مستقیم با دوستان خود به صورت مداوم پیام رد و بدل کنید و محدودیتی از لحاظ کاراکتر نداشته باشید. توییتر این تصمیم خود را در روز برکناری مدیر عامل اسبق، دیک کوستولو، در تیر ماه گذشته اعلام کرده بود و روز چهارشنبه آن را عملی کرد.

این سایت پیش از این به اشتراک گذاری فهرست افراد بلوکه شده توسط هر کاربر با دیگر کاربران را ممکن کرده بود. انتظار می‌رود از این طریق مقابله با ارسال هرزنامه و مزاحمت‌های متداول در توییتر تسهیل شود.

از جمله دیگر تغییرات مثبت اعمال شده در توییتر به نحوه نمایش مکالمات کاربران در این سایت برمی‌گردد که باعث می‌شود پاسخ دهی و دسترسی به پیام‌ها با سهولت بیشتری صورت بگیرد.

توییتر با معرفی سرویس پیام مستقیم قصد رقابت با اپلیکیشن‌های پیام رسان را ندارد ولی می‌خواهد توییتر جذابیت بیشتری برای کاربران داشته باشد تا روند نزولی نرخ رشد اضافه شدن کاربران جدید در ماه‌های اخیر را دچار دگرگونی کند.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]mashable[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا