اخبار فناوری

گوگل و راه اندازی وب سایت Hangouts

هنگ‌اوتس یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن‌های چت است که گوگل آن را عرضه کرده و برای پلتفرم‌های اندروید و آی‌اواس در دسترس است. مانتن ویویی‌ها وب‌سایت جداگانه‌ای را برای هنگ‌اوتس توسعه داده‌اند و امروز از آن رونمایی کردند.

هنگ‌اوتس این امکان را به شما می‌دهد که به چت کردن با افراد مختلف بپردازید. با داشتن هنگ‌اوتس بر روی ابزار هوشمند خود می‌توانید در کارهای شخصی یا اداری خوداز آن  استفاده کنید و مطمئن باشید که اطلاعات و ارتباطات شما تا هر زمان که بخواهید محفوظ خواهند ماند، تا در مراجعات بعدی در دسترش شما باشند.

وب‌سایت اختصاصی هنگ‌اوتس بسیار ساده طراحی گردیده و تنها دارای سه دکمه مکالمه صوتی، تصویری و یا ارسال پیام متنی است؛ البته بایستی توجه داشتی باشید که برای بهره بردن از این وبسایت بایستی یکی از مرورگرهای کروم، فایرفاکس و یا اینترنت اکسپلورر را در اختیار داشته باشید.

دکمه “Video Call” به شما پس از کسب اجازه دسترسی به وب کم امکان مکالمه تصویری را می‌بخشد، این در حالی است که با انتخاب دکمه‌های  “Message”و “Phone Call” لیست کانت‌ها برای ارسال پیام متنی و برقراری مکالمه صوتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

شما نیز می‌توانید از طریق این لینک به وب‌سایتاختصاصی گوگل هنگ‌اوتس دسترسی داشته باشید.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]Engadget[/su_button]   [su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]Android Community[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا