اخبار فناوری

سونی از SmartBand 2 رونمایی کرد.

سونی امروز از دستبند هوشمند جدید خود با حسگر ضربان قلب به نام SmartBand 2 رونمایی کرد. دستبند SmartBand 2 به عنوان یک دستبند هوشمند برای افرادی که به ساعت‌های هوشمند و امکانات بیش از حد نیاز ندارند گجتی مناسب محسوب می‌شود. نسخه جدید این دستبند با حسگر ضربان قلب قادر است همچنین اطلاعات سلامتی شما را نیز ذخیره کرده و برای ورزشکاران مناسب‌تر از قبل باشد. این دستبند تقریباً درست شبیه به نسل قبلی آن بوده اما طریقه بستن آن کمی تغییر کرده است.

SmartBand 2 به‌طور خودکار فعالیت‌های شما مانند راه رفتن، دویدن وسایر تمرینات را ردیابی می‌کند و هم‌زمان ضربان قلب شما را در کنار هر کدام از این فعالیت‌ها ثبت می‌کند. برنامهٔ پرطرفدار Lifelog متعلق به Sony به شما کمک می‌کند با آمارهای سرگرم‌کننده پیشرفتتان را ردیابی کرده و براساس فعالیت‌هایتان به شما پیام‌های انگیزه‌دهنده و الهام‌بخشی می‌دهد.

wpid-wp-1440063203138

از آنجایی‌که SmartBand 2 با تشخیص خودکار خواب، آمارهای خواب را ارائه می‌کند، می‌توانید از استراحت شبانهٔ بهتری لذت ببرید و عملکرد زنگ هشدار هوشمند بر اساس چرخه‌ی خوابتان با لرزشی ملایم شما را در بهترین زمان بیدار می‌کند.

SmartBand 2 قرار است در رنگ‌های مشکی، سفید، صورتی و آبی و با قیمت 119 یورو (132 دلار) ماه آینده عرضه شود.

 [su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]PhoneArena[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا