اخبار فناوری

راه اندازی شبکه 3G و 4G ایرانسل در متروی تهران

یرانسل از راه اندازی شبکه‌های نسل سه (3G) و چهار (4G/LTE) به‌عنوان سریعترین شبکه اینترنت کشور در خطوط متروی تهران خبر داد. در حال حاضر ایستگاههای مولوی، حسن‌آباد، گلبرگ و سبلان تحت پوشش شبکه نسل سه و چهار ایرانسل قرار گرفته‌اند و با ادامه همکاری مدیریت متروی تهران، به سرعت سایر ایستگاهها نیز تحت پوشش خدمات باندپهن همراه ایرانسل قرار خواهند گرفت.

پیش از این تعدادی از ایستگاههای متروی شهرهای شیراز و مشهد مقدس تحت پوشش شبکه باندپهن همراه ایرانسل قرار گرفته بود.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر بیش از ۴۱۸ شهر و دهستان و ۵۶ مسیر جاده‌ای اصلی در تمامی ۳۱ استان کشور، تحت پوشش شبکه 3G و بیش از ۹۰ شهر و دهستان، تحت پوشش خدمات 4G/LTE ایرانسل قرار دارند. نقشه و فهرست شهرهای تحت پوشش خدمات باندپهن همراه ایرانسل در همین وب سایت ارائه شده است.

برای اتصال به شبکه 4G ایرانسل کافیست مشترکین ضمن تعویض سیم‌کارت فعلی خود به سیم‌کارت نسل چهارم (یوسیم) و یا خرید یوسیم جدید، این سیم‌کارت را در گوشی دارای قابلیت پشتیبانی از خدمات نسل چهارم ایرانسل قرار داده و تنظیمات مربوط را روی گوشی خود اعمال کنند. استفاده از تمامی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، براساس منطقه تحت پوشش، نوع سیم‌کارت و تنظیمات گوشی، بدون محدودیت در سرعت و فناوری، برای تمامی مشترکین سیم‌کارت های دائمی، اعتباری و دیتای ایرانسل امکان پذیر است.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]ایرانسل[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا