نرم افزار

مترجم گوگل در اندروید مارشملو، ترجمه بخش‌های سیستم عامل

یکی از  ویژگی هایی که گوگل با توسعه وب سرویس‌ هایش در اختیار کاربران قرار داده است، سرویس مترجم گوگل است. حالا در آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید، شما می‌توانید از امکانات بیشتری از این سرویس در داخل دستگاه بهره‌مند شوید.

اندروید نسخه ۶.۰ یا همان مارشملو امکانات زیادی را به ارمغان خواهد آورد اما یکی از موارد کاربردی، حضور اپلیکیشن ترجمه در تمامی منوها است. به این ترتیب آخرین نسخه اپلیکیشنِ مترجمِ گوگل تمامی واژ‌های مورد نظر شما را به راحتی ترجمه می‌کند.

این قابلیت در قسمت Contextual Selection وجود دارد و پس از انتخاب واژه در منوی باز شده قسمت Translate برای ترجمه معنی کلمه باز می‌شود. این ویژگی اندروید مارشمالو خصوصا برای افرادی که با زبان انگلیسی آشنایی چندانی ندارند یا فهم برخی واژه‌ها برایشان دشوار است ویژگی‌ طلایی محسوب می‌شود که در وبگردی و استفاده از اپلیکیشن‌ها نسبت به شیوه قبلی، سرعت بسیار بیشتر و تاثیر بهتری دارد.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]Gsmarena[/su_button]   [su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: info-circle”]Android Police[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا