نرم افزار

اپلیکیشن LockDown Pro، قفل امنیتی برای اندورید

اپلیکیشن LockDown Pro  یکی از محبوب ترین و قویترین اپلیکیشن های امنیتی اندروید است که می تواند تقریبا تمام برنامه ها و اطلاعات را قفل گذاری کند. این نرم افزار از سه حالت برای قفل کردن استفاده می کند که این اولین حالت قفل ریاضی می باشد که برای باز کردن گوشی عدد مورد نظر را در ماشین حساب وارد کنید.

این ماشین حساب یک صفحه مجازی نیست بلکه کاملا مانند ماشین حساب واقعی عملیات ریاضی را انجام می دهد و تنها در هنگام دریافت رمز عبور، محاسبات غیر فعال می شود. در دومین الگو می باشد که شما با استفاده از الگو متفاوت می توانید صفحه را باز کنید و در آخر حالت سوم که کلمه عبور می باشد که از حروف و اعداد تشکیل شده است.

با استفاده از این نرم افزار شما می توانید برنامه های که قفل کرده اید را با ساعت هوشمند، وای فای یا موقعیت مکانی باز کنید.

این برنامه دارای قابلیتی به نام Observer است که به کمک آن می توانید عکس و اطلاعات مهم دیگری را در باره ی شخصی که قصد نفوذ به برنامه های شما را داشته در email خود داشته باشید. علاوه بر این LockDown دارای قابلیت دیگری به نام Fake Cover است. طرز کار این قابلیت بدین شکل است که در هنگام ورود به برنامه های رمز گذاری شده پیغام خطایی را نشان میدهد که برنامه دچار مشکل شده و قابل باز شدن نیست.

[su_button url=”https://cafebazaar.ir/app/appplus.mobi.lockdownpro/?l=fa” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: android”]دانلود از کافه بازار[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا