اخبار فناوری

افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران تله کام 2015

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تله‌کام) ۲۰۱۵ به عنوان بزرگترین نمایشگاه مخابراتی خاورمیانه صبح امروز با حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی افتتاح شد.

شانزدهمین نمایشگاه تله‌کام با حضور بیش از ۲۱۲ شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۸۰ شرکت خارجی از ۱۸ کشور جهان برپا شده است. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای مرتبط با صنایع مخابراتی، تجهیزات، سیستم‌ها و تکنولوژی‌های مرتبط در معرض بازدید عموم قرار می‌گیرد.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی، معاونان وزیر ارتباطات، نمایندگان مجلس و روسای سازمان نظام صنفی یارانه‌ای و سندیکای صنعت مخابرات حضور دارند.

محمدرضا فرنقی‌زاد مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم افتتاحیه از افزایش ۳۰ درصدی تعداد شرکت‌کنندگان خارجی و داخلی در فضایی بالغ بر ۳۰ هزار مترمربع در این نمایشگاه خبر داد و گفت:

توافقات بین‌المللی صورت گرفته باعث رونق بیشتر تله‌کام امسال نسبت به دوره‌های قبل شده است.

شانزدهمین نمایشگاه تله‌کام از امروز به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا است و بیش از ۲۰ کنفرانس و نشست علمی کاربردی علاوه بر عرضه و معرفی آخرین دستاوردهای صنعت مخابرات در این نمایشگاه برگزار می‌شود.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: chain”]خبرگزاری مهر[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا