گوناگون

تماشا کنید: Robo Wunderkind، رباتی با قابلیت برنامه ریزی

رباتی ساخته شده که با قابلیت برنامه ریزی توسط کودکان می باشد ترکیبی از از بازی قدیمی و جدید است. نام این ربات ماژودار Robo Wunderkind نام دارد. با کمک ربات Robo Wunderkind، کودکان آموزش های مختلفی را در حوزه رایانه یا برنامه ریزی فرا می گیرند.

Robo Wunderkind،به دلیل سادگی مجهز به مکعب های هوشمند رنگی که در ابعادی حدودا ۸ سانتی متری هستند مجهز به دوربین، سنسورها یا اشاره گرهای لیزری شده اند تا کودکان بتوانند روبات هایی را در اندازه و اشکال مختلف بسازند. این مکعب های هوشمند مجهز به چرخ هایی هستند که به روبات ها اجازه حرکت می دهد.

کودکان می‌توانند از یک تبلت iOS یا اندروید برای برنامه‌ریزی این ربات از طریق یک رابط کاربری بسیار تعاملی و بصری استفاده کنند. فعالیت‌های ممکن به نوع بلاک‌های مورد استفاده بستگی دارد، اما این فعالیت‌ها شامل رانندگی حول موانع و جلوگیری از برخورد به آنها، ضبط و پخش پیام‌های صوتی، حل مازها، و حتی پیش‌بینی وضعیت آب وهوایی است.

یک کیت ساده از این دستگاه که شامل موتور سروو، سنسور مجاورت، چرخ‌ها، کانکتورها و آداپتورهای لگو است، 149 دلار قیمت دارد. با پرداخت 249 دلار می‌توان به نمایشگر LED، سنسور نور و سنسورهای meteo نیز دسترسی داشت. درنهایت جهت دریافت یک سنسور اینفرارد اضافی، اشاره‌گر لیزری، دوربین، شتاب‌سنج و نمایشگر جوهر الکترونیکی باید 499 دلار پرداخت کرد.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Robohub[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا