اخبار فناوری

MailTrack for Gmail، افزونه ردگیری ایمیل ها در Gmail

بسیاری از مواقع قصد دارید از ایمیل های ارسالی خود با خبر شوید تا  علاوه بر اطمینان از دریافت ایمیل توسط گیرنده، در صورت نیاز بتوانید با استناد به زمان دریافت ایمیل، انتظار پاسخ سریع را نیز داشته باشید. زیرا در مواردی فرد مخاطب، ایمیل را دریافت و مشاهده کرده است، اما دلیل پاسخ ندادن به ایمیل را دریافت نکردن یا ندیدن عنوان کرده است.

شما با استفاده از افزونه MailTrack می توانید از ارسال صفحیح، زمان باز شدن و تعداد مشاهده آن توسط مخاطب با خبر شوید. با نصب افزونه MailTrack در مرورگر کروم، هنگامی که ایمیل جدیدی را ارسال می‌کنید یک علامت چک‌مارک کنار ایمیل‌های ارسالی نمایش داده می‌شود و هنگامی که کاربر ایمیل شما را مشاهده کند، یک چک‌مارک دیگر روشن می‌شود که نمایش‌دهنده‌ مشاهده‌ محتوای ایمیل توسط مخاطب است.

این افزونه با نام MailTrack for Gmail محصولی از سایت www.mailtrack.io است و امکان ردگیری ایمیل‌های ارسالی در سرویس جیمیل را به‌صورت نامحدود در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای استفاده از این افزونه کافی است ابتدا اینجا کلیک کرده و افزونه را در گوگل کروم فعال کنید. پس از نصب آن روی مرورگر، به محیط کاربری خود در سرویس جیمیل مراجعه کرده و با کلیک روی آیکون افزونه در بالای محیط کاربری جیمیل، گزینه فعال‌سازی را کلیک کنید.

در ادامه نیز با کلیک روی گزینه Allow دسترسی افزونه به کاربری جیمیل فعال شده و ردگیری روی ایمیل‌های ارسالی آغاز می‌شود. عملیات ردگیری ایمیل‌ها از طریق این سرویس، به کمک ارسال یک تصویر همراه با کدی منحصربه‌فرد صورت می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا