گوناگون

معرفی Smart Halo، گجتی برای راهنمایی دوچرخه سواران

شرکت CycleLabs وسیله هوشمندی برای راهیابی، راهبری و نیز پیشگیری از دزدیده شدن دوچرخه ساخته است. این وسیله که روی فرمان دوچرخه سوار می شود؛ صفحه ای گرد دارد که اطلاعات را به شیوه ای آسان خوان در اختیار دوچرخه سوار می گذارد.

این دستگاه که Smart Halo نام دارد، همچنین سرعت متوسط، فاصله طی شده، ارتفاع و نیز کالری مصرفی را نشان می دهد. کاربران می توانند، با تلفن هوشمند و به وسیله فناوری بلوتوث به Smart Halo وصل شوند، نور سبز رنگ سمت چپ و راست صفحه، جهت گردش را نشان داده و نور قرمز علامت برگشت کامل است. هنگام رسیدن هم، تمام صفحه به رنگ سفید روشن می شود.

سازندگان می گویند، که این وسیله بر اساس سادگی طراحی شده است. آنها معتقدند که دوچرخه های جی پی اس دارِ کنونی که صفحه نمایش و نقشه دارند خیلی پیچیده هستند. برای همین، یک رابط ساده را به کار گرفته اند که اجازه می دهد کاربران به مهمترین نکته توجه کنند.

Smart Halo همچنین یک سیستم هشدار دهنده هم دارد. اگر دوچرخه دستکاری شود، یک حسگر داخلی متوجه آن شده و با آژیری بلند، به دزدان احتمالی هشدار می دهد. چراغی هم به شکل خودکار هنگام سواری در شب روشن می شود. این شرکت اعلام کرده است که می توان این وسیله را باقیمت حدود 149 دلار به شکل اینترنتی سفارش داد.

[su_button url=”http://www.techtimes.com/articles/79628/20150826/smart-halo-smart-bike-amsterdam-gps-activity-tracking.htm” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]techtimes[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا