سخت افزار

معرفی Luma: گجتی برای افزایش سرعت، امنیت و ذخیره اطلاعات شبکه WiFi

اگر چه افراد بسیاری دارای شبکه وای فای خانگی هستند اما در واقع بر روی آن کنترل کمی دارند. گجت جدیدی با نام Luma عرضه شده که قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. این دستگاه با کمک یک ورودی به مودم متصل شده و با مرتب سازی سیگنال ها و داده های پشتیبان مودم می تواند سرعت اتصال داده ها به هر نوع دستگاهی را افزایش دهد و به علاوه با کنترل بر روی شبکه و اطلاعاتی که رد و بدل می شود، محیط ایمنی را برای کاربرانی که به مودم متصل شده اند، به ارمغان می آورد.

luma-wi-fi-5

این دستگاه قابلیت شناسایی و نابودی ویروس به صورت خودکار، توانایی نمایش سرعت اینترنت و نمایش لیست دستگاه هایی که به مودم متصل هستند برخوردار می باشد. Luma دارای ابعاد 117 در 104 در 28 میلی متر و از باندهای دوگانه ۲.۴ گیگاهرتز و ۵ گیگاهرتز با استاندارد 802.11ac پشتیبانی به عمل می آورد. شما با استفاده از اپلیکیشن آن می توانید تنظیمات مربوط به این گجت را مشاهده و یا تغییر دهید.

luma-wi-fi-7

با Luma می توانید قوانین و سیاست های دلخواه خود را اجرا کنید. برای مثال می توانید برای کاربران خردسال محدودیت زمانی و محدودیت دسترسی به بعضی سایت ها را ایجاد کنید. به علاوه قادر خواهید بود زمان اتصال به اینترنت کاربران را کنترل نمایید. برای مثال با تنظیم یک برنامه کلی می توانید مشخص نمایید که در چه بازه ای از روز مودم روشن شود و یا چه هنگامی از روز، دسترسی به اینترنت را قطع نماید.

دستگاه Luma هم اکنون به صورت آنلاین پیش خرید می شود. قیمتی که برای این دستگاه پیش بینی شده است، ۹۹ دلار است. گفته می شود که دستگاه در نیمه اول سال ۲۰۱۶ به بازار خواهد آمد.

[su_button url=”http://www.gizmag.com/luma-wi-fi-router/40262/” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Gizmag[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا