اخبار فناوری

مایکروسافت سرویس Zune را غیرفعال کرد.

در ماه سپتامبر، مایکروسافت اعلام کرده بود که سرویس موسیقی Zune در پانزدهم نوامبر غیر فعال می شود. مایکروسافت این سرویس را برای رقابت با آیتیونز اپل طراحی کرده بود، اما با پیشرفت سرویس‌های استریم موسیقی مثل اسپاتیفای، آیتیونز این سرویس نتواست پیشرفت چندانی بکند. کاربران Zune دیگر نمی‌توانند از این سرویس استفاده کرده یا از آن محتوا دانلود کنند.

اگر شما از یکی از دستگاه های Zune استفاده می کنید، برای شنیدن موسیقی باید از یک پخش کننده موسیقی استفاده کنید. البته اگر شما یکی از اعضای سرویس Zune Music Pass هستید، به سادگی به یکی از اعضای Groove Music Pass تبدیل خواهید شد و می توانید از مزایای این نوع عضویت که باید برای آن هزینه پرداخت کرد، بهره مند شوید.

مایکروسافت اعلام کرد:

سرویس موسیقی Zune از پانزدهم نوامبر بسته خواهد شد و کاربران دیگر نمی توانند از این سرویس  محتوا را در دستگاه دانلود یا استریم کنید.

کسانی که هنوز از دستگاه‌های Zune مثل پخش‌کننده‌ها استفاده می کنند جزو بسته شدن این سرویس قرار نخواهند گرفت و فایل‌ های ذخیره شده‌ی شما هم همچنان قابل استفاده خواهند بود.

[su_button url=”http://microsoft-news.com/microsoft-is-retiring-zune-services-today/” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Microsoft-News[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا