موبایل

مدیرعامل سونی اعلام کرد برنامه ای برای ساخت پردازنده گوشی ندارد.

چند وقت پیش شایعاتی مبنی بر این که شرکت سونی نیز مانند بیشتر تولیدکنندگان مطرح تلفن همراه برنامه تولید چیپست تلفن‌های همراه خود را در سر دارد. حال مدیرعامل این کمپانی کازو هیرای این شایعات را رد کرد و اعلام کرد شرکت او قصد انجام چنین کاری را ندارد.

با این حال مدیر عامل این شرکت در گفتگو با یک رسانه چینی اعلام کرد در خصوص آینده بخش موبایل شرکت سونی با تاکید دوباره مبنی بر نبود هیچگونه تصمیمی برای فروش بخش موبایل این شرکت در آینده نزدیک خاطرنشان کرد که در عین حال این شرکت هیچ برنامه‌ای برای تولید و توسعه چیپست‌های مورد استفاده در گوشی‌های هوشمند خود ندارد که انجام آن به طور قطع یک حرکت جالب در نوع خود به حساب می‌آید.

بخش موبایل سونی در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ میلادی ۱۷۲ میلیون دلار زیان از مجموع درآمد ۲.۳۳ میلیارد دلاری خود داشته است. با وجود زیان‌دهی، بخش موبایل توانسته بود در سه ماهه اخیر مقدار زیان خود را کاهش دهد.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/sony_ceo_refutes_mobile_unit_sale_and_inhouse_chipset_rumors-news-15136.php” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Gsmarena[/su_button]  [su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Sony-CEO-denies-that-the-company-plans-to-make-its-own-smartphone-SoC_id75970#KVBEcuGbDthmGVM8.99″ style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Phonearena[/su_button]

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا