سخت افزارگوناگون

تماشا کنید: معرفی چاپگر سه بعدی Rever 3D مخصوص کودکان

فناوری چاپ سه بعدی که از محبوبیت خاصی در میان طراحان و فعالان عرصه فناوری برخوردار است ، تا کنون نتوانسته جذابیت خاصی برای سایر افراد ایجاد کند.

چاپگر Rever 3D به عنوان چاپگری با قیمت مناسب و کاربردی آسان معرفی شده است که به کودکان امکان می دهد به تخیلات خود بال و پر داده و اسباب بازی های مورد علاقه شان را بسازند.

این چاپگر جدید Rever 3D بوده و نگاه خاص و ویژه ای به کودکان داشته و قابلیت های جدیدی را در اختیار آنها قرار می دهد. کودکان با استفاده از این چاپگر به سادگی می توانند رویاها یا تصاویر ذهنی خود را تبدیل به یک جسم و ماده حقیقی کنند.

چاپگر جدید Rever 3D شبیه به یک کلاه فضایی بوده و از جدیدترین فناوری های روز برخوردار است و می تواند امکانات جدیدی را در اختیار کودکان قرار دهد. از دیگر ویژگی های این چاپگر باید به ایمن و همینطور بی خطر بودن برای کودکان اشاره کرد که کوچکترین تهدیدی برای سلامتی کودکان به دنبال ندارد.

این چاپگر تاکنون توانسته 30 هزار دلار از سرمایه 120 هزار دلاری مورد نیاز خود را در کیک استارتر جذب کند و هنوز یک ماه برای جلب باقی سرمایه فرصت دارد.

این چاپگر در رنگ های سفید، آبی، قرمز و زرد تولید شده و به کودکان اجازه می دهد انواع اجسام از دستبند تا اجسام خیالی خود را به شکل چاپ سه بعدی بسازند. این دستگاه شگفت انگیز با قیمتی در حدود ۳۳۹ دلار عرضه خواهد شد.

[su_button url=”http://mashable.com/2015/11/24/3d-printer-for-kids/#alxrEMFcUuqO” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Mashable[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا