نرم افزار

قابلیت استفاده همزمان از چند اکانت در نسخه جدید اینستاگرام

اینستاگرام امروز در جدیدترین بروزرسانی خود قابلیت استفاده همزمان از چند اکانت را به طور رسمی به امکانات خود اضافه کرد. تعدادی از کاربران که نسخه جدید اندرویدی اینستاگرام را دریافت کرده‌اند با قابلیت جدید روبرو شده‌اند که به آنها اجازه می‌دهد چندین اکانت را به طور همزمان مدیریت کنند.

برای استفاده از این قابلیت پس از بروز رسانی نرم افزار، به صفحه پروفایل رفته و با استفاده از گزینه‌ Add Account، اکانت های دیگر خود را به نوبت در آن وارد کنید.

ap_resize

پس از آن با اضافه کردن اکانت جدید می‌توانید از صفحه پروفایل و دکمه جدیدی که در سمت چپ و بالا اضافه شده میان اکانت‌های خود سوئیج کرده و جا به جا شوید و حتی از همان جا اکانت بعدی خود را اضافه کنید.

این بروز رسانی جدید در نسخه 7.12.0 می باشد و شما می توانید با مراجعه به لینک آن را دانلود کنید. این قابلیت از سمت سرور اینستاگرام فعال شده و هنوز تمامی کاربران به آن دسترسی ندارند و احتمالاً به تدریج برای تمامی کاربران فعال خواهد شد. اینستاگرام هنوز رسماً به این موضوع واکنش نشان نداده و چیزی رسماً اعلام نشده است.

[su_button url=”http://www.androidpolice.com/2015/11/27/this-is-actual-news-instagram-starts-rolling-out-multiple-account-support-on-android” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Android Police[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا