نرم افزار

مشاهده امواج رادیویی با اپلیکیشن Architecture of Radi

امواج رادیویی همواره در اطراف ما هستند. در واقع آنها جزئی از زندگی میلیاردها انسان در سراسر جهان شده اند و چه بخواهیم یا نخواهیم باید در کنار آنها زندگی کنیم.

در سالهای اخیر و به لطف توسعه فناوری هایی همچون وای فای، برجهای سلولی و ماهواره های موقعیت یاب جهانی (GPS) و صد البته بلوتوث و سایر دستگاههای بی سیم کوچکتر، هوا به دریایی از انرژی تبدیل شده است.

اکنون با استفاده از اپلیکیشن Architecture of Radio می توان حجم امواج رادیویی را در محیط اطرافمان مشاهده کنیم. توسعه دهنده این برنامه ریچارد Vijgen، از منابع و  اطلاعات گرداوری شده توسط OpenCellD به نوع، شکل و شمایل و موقعیت جغرافیایی امواج منتشر شده از بیشتر 7 میلیون دکل مخابراتی، بیش از 100 میلیون روتر وای‌فای و ده‌ها ماهواره دسترسی داشته و می‌تواند آن‌ها را با یک گوشی هوشمند یا تبلت به صورت واقعیت مجازی مرئی نماید.

3

در صورت تمایل می‌توانید با پرداخت 3 دلار نسخه پریمیوم آن را  برای اجرا بر روی دستگاه‌های مبتنی بر iOS و به زودی برای اندورید تا سال 2016 تهیه نماید.

[su_button url=”http://www.engadget.com/2015/11/28/see-the-radio-waves-constantly-bathing-you-with-this-app/” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Engadget[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا