اخبار فناوری

فضای رایگان به استارتاپ‌ ها اختصاص داده می‌شود.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برای حمایت از کسب و کارهای نوپا (استارتاپ‌ها) در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، فضای رایگان در اختیار این شرکتها قرار می‌دهد.

باقر بحری سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ دراین باره گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به‌منظور حمایت از رشد و بلوغ فرهنگ کارآفرینی در چارچوب‌های ملی و بومی ایران، فضایی را برای حضور این کسب‌وکارهای نوپا در نمایشگاه الکامپ در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه ایجاد فضای کارآفرینی و رونق بخشیدن به این بخش در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیازمند ایجاد انگیزه است، افزود: حمایت از استارتاپ‌ها و طرح‌های جدید و خلاقانه در جهت رشد و توسعه صنعت ICT کشور از اهداف سازمان به شمار می‌رود. به همین منظور سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به‌عنوان برگزارکننده بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ، در نظر دارد فرصتی را برای کسب‌وکارهای نوپا جهت حضور در الکامپ سال جاری فراهم کند.

سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ با تاکید بر اینکه حضور چنین شرکت‌هایی، فرصت‌های تجاری فراوانی را برای آن‌ها فراهم می‌کند گفت:

حضور و اجتماع شرکت‌های بزرگ و سرمایه‌گذاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در نمایشگاه الکامپ برای آن‌ها فرصتی را برای کسب‌وکارهای نوپا فراهم می‌کند تا برای طرح‌هایشان سرمایه‌گذار پیدا کنند و علاوه بر آن با ارائه طرح‌های جدید و خلاقانه خود در نمایشگاه با مخاطبان و مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کرده و با معادلات بازار آشنا می‌شوند.

براساس این گزارش، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور سه شرط را برای حضور شرکت‌های نوپا در نمایشگاه الکامپ اعلام کرده است:

  • کمتر از یک سال از تاسیس آن‌ها گذشته باشد.
  • محصول یا خدمت نوآورانه آن‌ها به مرز ارایه تجاری رسیده باشد.
  • برای رفع یک مشکل یا بهبود شرایط در کشورمان تلاش کنند.

[su_button url=”#” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]خبرگزاری مهر[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا