نرم افزار

اپلیکیشن PlayStation Messages برای اندورید و iOS منتشر شد.

سونی از اپلیکیشن پیام رسان پلی استیشن برای اندروید و iOS منتشر کرد. این اپلیکیشن نسخه ارتقا یافته PlayStation App بوده و در واقع به کاربران شبکه پلی‌استیشن نتورک در فضایی با سبک و سیاق پلی‌استیشن امکان چَت مستقیم را می‌دهد.

در این اپلیکیشن می‌توانید لیست دوستان خود را به ترتیب حروف الفبا یا آنلاین بودن‌شان ببینید. همچنین می‌توانید برای دوستان خود استیکر بفرستید یا فایل ارسال کنید.

این برنامه امکان دریافت و ارسال پیام متنی و صوتی را حتی در زمانی که از طریق کنسول به شبکه سراسری پلی‌استیشن هم متصل نیستید می‌دهد؛ بنابراین گیمرهای حرفه‌ای از طریق آن حتی در زمانی که در منزل نیستند نیز می‌توانند کنفرانسی تشکیل داده و با دیگر اعضای تیم خود صحبت کنند. ناگفته نماند که امکان ارسال تصویر نیز در پیام‌رسان PlayStation Messages تعبیه شده است.

یکی دیگر از امکانات این اپلیکیشن این است که می‌توانید با دوستان مورد نظر خود گروه تشکیل داده و در آن به گفتگو بپردازید.  این نرم افزار هم اکنون در گوگل پلی و پلی استور اپل به صورت رایگان در دسترس عموم می باشد.

[su_button url=”https://itunes.apple.com/us/app/playstation-messages/id1053285387?mt=8″ style=”flat” background=”#868686″ icon=”icon: apple”]دانلود از اپل استور[/su_button]  [su_button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playstation.mobilemessenger&hl=en” style=”flat” background=”#07bd32″ icon=”icon: android”]دانلود از گوگل پلی[/su_button]

[su_button url=”http://wap.engadget.com/2015/12/07/playstation-messages-app/” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Engadget[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا