موبایل

انتشار تصاویر جدید از گوشی لومیا 850 مایکروسافت در رنگ های مختلف

evleaks@، افشاگر مشهور توییتری و منابع چینی تصاویری از گوشی میان‌رده‌ی لومیا 850 به بیرون درز کردند. لومیا 850 که با اسم Honjo شناخته می‌شود باریک‌ترین گوشی مایکروسافت به شمار می‌رود و هنوز مشخص نیست که جایگزین کدام یک از گوشی‌های این کمپانی خواهد بود. تصاویر جدید از این گوشی رنگ‌های مختلفی از جمله طلایی و سفید را نشان می‌دهد.

تصویر جدیدی که به لطف evleaks@، منتشر شده، فلش قسمت جلویی دستگاه را نشان می‌دهد. این افشاگر مشهور توییتری در افشاگری قبلی‌اش وعده داده بود که این گوشی هوشمند در قسمت جلو فلش خواهد داشت. این گوشی شباهت چندانی به لومیا 830، مدل قبلی‌ ندارد و برعکس آن گوشه‌های گرد دارد و از نظر ظاهری با سری 950 هماهنگ است.

زمان عرضه‌ی گوشی لومیا 850 نزدیک است و حدودا یک هفته پیش اولین تصاویر از این گوشی توسط evleaks@ منتشر شده بود و حالا هم جزییاتی از قسمت پشت و جلوی دستگاه و همچنین رنگ‌بندی آن به بیرون درز کرده است. این دستگاه یک گوشی میان‌رده‌ رو به بالا به حساب می‌آید.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/another_leak_of_the_microsoft_lumia_850_now_in_4_color_schemes-news-15494.php” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Gsmarena[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا