کنسول و بازی

بازی موبایلی لیگ برتری‌ ها برای اندروید منتشر شد.

بازی موبایلی «لیگ برتری‌ها» که در مراسم رونمایی از هشت بازی موبایلی در نمایشگاه مطبوعات رونمایی شد، حالا برای گوشی‌های هوشمند اندرویدی در دسترس است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این بازی پیش‌تر با نام «فلاپی آرما» شناخته می‌شد که سازنده بازی برای نسخه نهایی نام «لیگ برتری‌ها» را انتخاب کرده است.

بازی لیگ برتری‌ها توسط استودیوی آنو ساخته شده که عناوین زیادی از جمله «خاله قزی» را هم در دست ساخت دارد. بازی خاله قزی در پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران برنده‌ی سه غزال زرین بهترین بازی پلتفرمر، دستاورد موسیقی و دستاورد هنری شد. البته بازی لیگ برتری‌ها نیز در چهارمین جشنواره شرکت کرد و برنده‌ی بهترین طراحی هنری شد.

لیگ برتری‌ها یک بازی رانر دو بعدی با روند بازی تلفیقی از چند بازی مشابه است. این بازی طراحی هنری خوبی دارد و کاربران با استفاده از جدول کاربران برتر می‌توانند با یک‌دیگر رقابت کنند.

از جمله امکانات بازی انتخاب یک تیم فوتبال برای کاراکتر است که آن تیم هم در جدول امتیازات، امتیار مخصوص به خود را دارد و چون تیم‌های لیگ برتر ایران هم در بین انتخاب‌ها وجود دارند بازی‌باز ترغیب می‌شود تیمش را در جدول بالا نگه دارد. شما می توانید با مراجعه به لینک، بازی را دانلود کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا