گوناگون

طراحی کلاه ایمنی Vozz RS 1.0 برای موتورسواران

روند طراحی و ساخت کلاه ایمنی ویژه موتورسیکلت سواران طی یک قرن گذشته تقریبا تغییری نکرده است. اما اکنون مهندسان شرکتی در استرالیا از محصولی جدید رونمایی کرده اند که باید آن را تعریفی دوباره و تحولی بزرگ در صنعت ساخت کلاه ایمنی ویژه موتورسواران به شمار آورد.

شرکت Vozz Helmete از سال 2005 در حال طراحی کلاه ایمنی جدید بوده است که ایمنی موتور سواران را در بالاترین حد برساند و هم اکنون این کمپانی موفق به ساخت کلاه ایمنی به نام Vozz RS 1.0 شدند.

vozz-motorcycle-helmet-5

کلاه ایمنی Vozz RS 1.0 این کلاه ایمنی جدید با نام تجاری Vozz RS ۱.۰ به تولید انبوه خواهد رسید و پس از کسب تأییدیه های لازم در کشورهای مختلفی از سراسر جهان به فروش خواهد رسید.

به گفته شرکت سازنده مهمترین طراحی در این کلاه طرز باز و بسته شدن این کلاه ایمنی است. به طوری که موتور سوار برای استفاده از این کلاه باید از طریق دو شکاف کنار باز شده کلاه روی سر موتور سوار قرار می گیرد و برای خارج کردن سر به خصوص در مواردی که حادثه ای برای موتورسوار روی داده به راحتی صورت می گیرد.

vozz-motorcycle-helmet-8

مکانیسم قفل این کلاه ایمنی به شیوه ای ساده اما مؤثر طراحی شده تا استفاده از آن به راحتی صورت گیرد. شرکت Vozz Helmete اعلام کرده که باز و بسته کردن این قفل حتی با دستکش و در حالی که موتورسوار از عینک استفاده می کند نیز راحت است.

[su_button url=”http://www.gizmag.com/vozz-motorcycle-helmet/40943/” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Gizmag[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا