نرم افزار

اپلیکیشن Music Memos اپل منتشر شد

اپل به تازگی نرم افزاری برای iOS با نام Music Memos منتشر کرده که آهنگسازان و یا نوازنده ها بتوانند آهنگ های خود را ضبط و پردازش کنند و امکاناتی در حد یک استودیو آماتور را به گوشی آیفون می‌آورد.

با استفاده از این نرم افزار می توانید صدای خواننده و ساز را تفکیک کرده و با ابزارهای موجود قبل از جمع‌ بندی نهایی افکت‌ های لازم را به آن اعمال نمایید. علاوه بر آن قابلیت اضافه کردن خودکار یک درام و باس به پس زمینه آن براساس  سرعت و ریتم آهنگ در حال اجرا داشته باشید.

Music Memos برای گیتار آکوستیک و پیانو بهینه گردیده، با این حال می‌توان از آن برای کار با دیگر سازها نیز استفاده کرد. این نرم افزار می‌تواند صداهای غیر فشرده را با استفاده از میکرون داخلی گوشی و یا نمونه خارجی با برچسب دلخواه ضبط  و ذخیره نماید تا در صورت نیاز دوباره، به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. شما با مراجعه به این وب سایت می توانید این نرم افزار دانلود کنید.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/apple_launches_new_music_memos_app_updates_garageband-blog-16204.php” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]Gsmarena[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا