کنسول و بازی

بازی Assassin’s Creed Identity برای iOS رونمایی شد

یوبی سافت امروز از بازی Assassin’s Creed Identity برای سیستم عامل iOS معرفی کرد. این بازی جدید قرار است 25 فوریه (6 اسفند ماه) در App Store با قیمت 3.99 منتشر شود. این بازی بروی سیستم عامل iOS7 و همچینن بر روی iPad 3، iPhone 5 تست شده است.

بازی جدید یوبی سافت یک اکشن  نقش آفرینی در دوره رنسانس ایتالیا رخ می دهد که می توان assassin خود را به وجود آورده و شخصی سازی کنید. کاربران برای بازی کردن و تبدیل شدن از مبتدی به یک حرفه ای باید چهار سطح مختلف را انتخاب کنند.

در کلاس Berserker برای کاربرانی می باشد که به دنبال مقابله مستقیم با دشمنان می باشند. در کلاس Shadow Blade مخصوص کاربرانی می باشد که طرفداران مخفی کاری هستند. در کلاس Trickster ترکیبی از دو کلاس قبل و همچنین Thief می باشد و برای آنهایی است که می خواهند همانند یک برگ چای چالاک باشند.

بازی تعداد زیادی مرحله اصلی و فرعی خواهد داشت و همانند دیگر نسخه های سری Assassin’s Creed نیز اجازه بالا رفتن از ساختمان ها با حرکات پارکور را به بازیکنان خواهد داد.

[su_button url=”http://www.vg247.com/2016/02/01/assassins-creed-identity-announced-for-ios/” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: link”]VG247[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا