نرم افزار

اینستاگرام قابلیت همزمان استفاده از چند اکانت را رسماً رونمایی کرد

چندی پیش اینستاگرام از قابلیت استفاده از همزمان از چند اکانت در اپلیکیشن خود صحبت کرده بود. این قابلیت قبلاً به صورت آزمایشی بود. حال این شرکت به صورت رسمی از قابلیت همزمان استفاده از چند اکانت در اپلیکیشن اندروید و iOS اضافه کرد.

با استفاده از این قابلیت شما می توانید با نصب نرم افزار اینستاگرام در سیستم عامل اندروید و یا iOS از این قابلیت استفاده کنید. برای استفاده از این قابلیت از بخش تنظیمات که با زدن دکمه منو کناری (سه نقطه بالا سمت راست) در صفحه پروفایل می باشد، رفته و با پیمایش به انتهای صفحه به دکمه Add Account ّ می رسید که با زدن آن دوباره به صفحه لاگین هدایت می‌شوید که می‌توانید اکانت بعدی خود را وارد کنید.

پس از این که اکانت دیگری اضافه کنید در قسمت پایین اپلیکیشن تصویر پروفایل شما اضافه می شود و بدون مراجعه به صفحه پروفایل متوجه می شوید که در کدام پروفایل خود هستید.

برای جا به جایی بین اکانت ها هم شما می توانید با مراجعه به صفحه پروفایل خود در قسمت بالا صفحه اکانت خود را به راحتی سوئیچ کنید. هم اکنون نسخه جدید این نرم افزار در فروشگاه گوگل پلی و اپل استور در دسترس قرار گرفته است.

[su_note radius=”1″]صفحه رسمی اینستاگرام سایت ایستگاه آی تی[/su_note]

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/instagram_makes_multiple_account_support_official_for_all-blog-16510.php” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: external-link-square” text_shadow=”0px 0px 1px #000000″]GSMARENA[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا