نرم افزار

نسخه جدید اپلیکیشن تلگرام برای اندروید و iOS منتشر شد

تلگرام نسخه جدید اپلیکیشن پیام رسان خود را با ویژگی های جدید برای سیستم عامل اندروید و iOS منتشر کرد. یکی از این ویژگی ها بهبود در پیام های صوتی است.

به این معنی که برای شنیدن پیام های صوتی فقط کافی است که گوشی هوشمند خود را به سمت گوش خود ببرید، (مثل این که قصد صحبت با تلفن را دارید) و پیام صوتی به صورت خودکار پخش می شود و و یا اگر قصد ارسال پیام صوتی را دارید با بالا بردن گوشی به طور خودکار پیام خود را ضبط کنید و با پائین آوردن آن ضبط متوقف شده و پس از زدن دکمه ارسال آن را ارسال کنید.

یکی دیگر از ویژگی جدید امکان گفتگو یا همان چت محرمانه جدید و بهبود نمایش تصاویر متحرک GIF، پاسخ در گفتگوها، پیش‌نمایش استیکرها و بوت‌های در خط و پیش‌نمایش صفحات وب در هنگام ارسال لینک است.

امکان مدیریت اضافه شدن افراد به سوپرگروه‌هاست که می‌تواند امکان اضافه کردن اعضا جدید را محدود به برخی اعضا کند و در عین حال کاربران می‌توانند اضافه شدن خود به کانال‌ها و گروه‌ها را محدود به برخی اعضای تلگرام و یا کل مخاطبین خود در گوشی هوشمندشان کنند.

از دیگر قابلیت های اضافه شده می توان به افزوده شدن ویرایش تصاویر نظیر چرخاندن عکس، Fade و خم کردن و همچنین تنظیمات شخصی و امنیتی جدید اشاره کرد

اپلیکیشن پیام رسان تلگرام در فروشگاه گوگل پلی و اپل استور هم اکنون در دسترس می باشد.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/telegram_update_brings_new_voice_messaging_features_improved_secret_chats-blog-16620.php” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: external-link-square” text_shadow=”0px 0px 1px #000000″]GSMARENA[/su_button] [su_button url=”https://telegram.org/blog/voice-2-secret-3″ style=”flat” size=”1″ icon=”icon: external-link-square” text_shadow=”0px 0px 1px #000000″]TELEGRAM[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا