نرم افزار

مشکل امکان مشاهده اعلانیه ها و پیام های شخصی دیگران در اینستاگرام

چندی پیش اینستاگرام در نسخه جدید خود از قابلیت استفاده همزمان از جند اکانت عرضه کرد. ولی با مشکل جدید رو به رو شده است و ظاهراً این مدت زمان برای اینکه نسخه کامل و بدون عیب و نقصی عرضه شود کافی نبوده است چرا که یک باگ عجیب در این نسخه وجود دارد.

در باگ جدید این اپلیکیشن اگر شما حساب دوم خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید، قادر خواهید بود تا همه اطلاعیه‌ها و پیام‌های مستقیم آن شخص را دریافت کنید.

به عنوان مثال فرض کنید که کاربر 1 دو اکانت A و B دارد و کاربر 2 دو اکانت C و D دارد. اکانت B بین دو کاربر به اشتراک گذاشته می شود. حالا در باگ مورد اشاره اینستاگرام هنگامی که برای دوست شما در اینستاگرام اعلانیه ها یا پیام‌های دایرکتی به اکانت شخصی او ارسال می‌شود این اعلان‌ها در گوشی شما که به طور طبیعی هیچ ارتباطی نباید داشته باشد، نیز ارسال می‌شود.

البته این مشکل ظاهراً برای تمام کسانی که از یک اکانت مشترک بهره می‌برند اتفاق نیفتاده و حتی برای برخی از آنها این مشکل رفع شده است. ضمن این که اینستاگرام از این مشکل آگاه است و در حال تلاش برای ارائه بروزرسانی و رفع آن است.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Instagram-bug-lets-you-view-personal-notifications-meant-for-person-you-share-an-account-with_id78320″ style=”flat” size=”1″ icon=”icon: external-link-square” text_shadow=”0px 0px 1px #000000″]PHONEARENA[/su_button]

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا