اخبار فناوری

انتشار تصاویری از کشوی اعلان‌ها در اندروید N

گوگل در حال کار بر روی نسخه بعدی اندروید (Android N) است و قصد دارد که آن را در مراسم Google I/O نام کامل آن را اعلام کند. حال تصاویری منتشر شده است که گوگل دوباره کشوی اعلان ها و تنظیمات سریع در تغییر داده است.

در اندورید 6 فاصله‌ ای بین هر اطلاعیه جدید وجود دارد، اما در اندروید نسخه N فاصله بین اطلاعیه‌ها کاملا حذف شده و نوار اطلاع‌ رسانی دستگاه لب به لب است. حالا در بالای هر اعلان مشخص است که کدام اپ آن را منتشر کرده و رنگ‌ها نیز به نظر محدودتر هستند. آیکن اپ‌ها کوچک‌تر شده و ظاهری یکپارچه‌تر دارند.

بر اساس گزارش اندروید پلیس، اسکرین شاتی که در حال مشاهده آن هستید تنها یک نمونه اولیه از چیزی است که در اندروید N وجود دارد و آنها نتوانسته‌اند اسکرین شات اصلی را منتشر کنند. چرا که ممکن است در طرح اصلی تغییرات بیشتری وجود داشته باشد یا اینکه تا زمان عرضه این بروزرسانی، تغییرات بیشتری به وجود آید.

همانطور که گفتیم اندروید N تا چند ماه دیگر در کنفرانس Google I/O معرفی خواهد شد و قادر خواهیم بود تا اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنیم.

 [su_button url=”http://www.androidpolice.com/2016/02/29/exclusive-an-early-look-at-android-ns-redesigned-notification-shade-and-quick-settings-panel/” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: external-link-square” text_shadow=”0px 0px 1px #000000″]ANDROID POLICE[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا