کنسول و بازی

روزانه صد میلیون کاربر از 4 بازی موبایلی Supercell را بازی می‌کنند.

شرکت سوپرسل سازنده بازی های Clash of Clans و Clash Royale در توییتر خود اعلام کرد که این شرکت اکنون روزانه بیشتر از صد میلیون کاربر دارد که مشغول انجام ۴ بازی موبایلی این شرکت هستند. این مقدار کاربر در روز بیشتر از شهرهای لندن، پکن، دهلی، نیویورک، توکیو، سئول، ریو دو ژانیرو، مسکو و بوئنوس آیرس بوده‌اند.

این میزان کاربر عنوان‌ های Clash of Clans، Clash Royale، Boom Beach و Hay Day را بازی می‌کنند. البته بازی Clash Royale مدتی پیش راهی بازار شده و به سرعت هم مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

ناگفته نماند که این موفقیت‌ها تصادفی نبوده و در ویدئویی که سوپرسل منتشر کرده است، می‌توان ایده‌های مختلف این شرکت را که با شکست روبرو شده مشاهده کرد. بد نیست بدانید سوپرسل برای رسیدن بازی‌های خود به بالاترین کیفیت تاکنون از ۱۴ عنوان بازی خود صرف نظر کرده است.

بر همین اساس هم یکی از بنیان‌گذاران این استودیو اعلام کرده که 100 میلیون کاربر. وقتی این خبر را شنیدم بسیار شگفت‌زده شدم. افراد زیادی بازی‌های ما را در یک روز تجربه می‌کنند. من از تمام این بازی‌کننده‌ها که در سرتاسر دنیا قرار دارند، تشکر می‌کنم.

[su_button url=”http://www.androidauthority.com/100-million-people-play-supercell-games-every-day-678428/” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: external-link-square” text_shadow=”0px 0px 1px #000000″]ANDROID AUTHORITY[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا