گوناگون

با مایکروفر جدید پاناسونیک پخت مواد غذایی را در زمان کوتاهی انجام دهید

 شرکت پاناسونیک مایکروفری را با نام «Countertop induction oven» تولید کرده است که می تواند ظرف مدت ۲۰ دقیقه یا کمتر از ۲۰ دقیقه غذا را طبخ کند.

تنها کاری که برای استفاده از این اجاق بایستی انجام دهید این است که ظرف غذا را برروی سطح بالایی اجاق قرار داده و آن را روشن کنید (تقریبا مشابه آنچه در سایر اجاق‌های صفحه‌ای دیده بودیم).

هنگامی که این مایکروفر شروع به کار می کند میدان های مغناطیسی بین قسمت بالای این دستگاه و ظرف غذا بوجود می آید که گرما تولید می کند و این امر باعث می شود که سرعت طبخ غذا افزایش یابد و نسبت به روش های فعلی بهینه تر عمل کند.

حال آنکه محصول جدید ژاپنی‌ها به راحتی حمل یک مایکروویو بوده و می‌توان آن را به نقاط مختلف آشپزخانه و حتی خارج از خانه منتقل کرد.

همچنین این مایکروفر، با اشعه مادون قرمز کار می کند که می تواند سینه مرغ و سبزیجات را کمتر از ۲۰ دقیقه طبخ کند. این شرکت اعلام کرده است از این مدل مایکروفر در پاییز سال جاری میلادی به آمریکا و کانادا ارسال می شود و قیمت آن ۶۰۰ دلار برآورد شده است.

[su_button url=”http://gizmodo.com/panasonic-wants-to-transform-home-cooking-with-their-co-1763179008″ style=”flat” size=”1″ icon=”icon: external-link-square” text_shadow=”0px 0px 1px #000000″]GIZMODO[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا