اخبار فناوری

ضرر 16.8 میلیون دلاری سامسونگ پی در سال 2015

سامسونگ پی در سال ۲۰۱۵ میلادی، ضرری ۱۶.۸ میلیون دلاری برای سامسونگ به بار آورده است. سامسونگ پی اولین سال عرضه خود را زیر نظر سامسونگ سپری کرده که براساس آن این سرویس ضرری ۱۶.۸ میلیون دلاری را به کره‌ای‌ ها تحمیل کرده است.

بر اساس آخرین آمار منتشر شده، Samsung Pay در اولین سال آغاز به کار خود ضرر 16.8 میلیون دلاری را علی‌ رغم درآمد 4.12 میلیون دلاری به ارمغان آورده است. چراکه سامسونگ تنها 229 میلیون دلار در جهت تعبیه زیرساخت‌های لازم برای گسترش Samsung Pay (خرید شرکت LoopPay) هزینه کرده است با این حال به نظر می‌رسد ارزش این سرویس اکنون به زیر 10.5 میلیون دلار رسیده است.

سامسونگ اعلام کرده که سرویس Samsung Pay باید با سایر سرویس های که تاکنون عرضه شده، متمایز دانست، چرا کهاکنون تنها برخی گوشی‌های بالا رده این شرکت از قبیل گلکسی اس 6، اس 6 اج، اس 7، اس 7 اج، نوت 5 و ورژن 2016 سری A این شرکت با Samsung Pay سازگاری دارند. در حال حاضر سامسونگ هیچ هزینه‌ای را از بابت استفاده از این سرویس از فروشندگان دریافت نمی‌کند.

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2016/03/07/samsung-pay-makes-a-loss-of-16-8-million-in-2015/” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: external-link-square” text_shadow=”0px 0px 1px #000000″]SAMMOBILE[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا