نرم افزار

آپدیت نسخه وب اسکایپ به همراه قابلیت تماس با موبایل و خطوط تلفن ثابت

مایکروسافت، آپدیت جدید نسخه وب اسکایپ را در دسترس قرار داده است که شاهد اضافه شدن چند قابلیت جدید به این نسخه می باشیم. اولین ویژگی تماس امکان برقراری تماس با موبایل و خطوط تلفن ثابت است.

مایکروسافت سعی داشته تا بازخورد نیاز کابران را لحاظ کند، یکی از بزرگترین درخواست‌‌های کاربران نیز امکان تماس با موبایل و خطوط تلفن در نسخه وب‌ اسکایپ بود که این شرکت پس از دریافت بازخورد نیاز از جانب کاربران، به خواسته آنها جامه عمل پوشاند.

skype-for-web-calling

علاوه بر آن امکانات دیگری نیز به این نسخه اضافه شده است که می توان به امکان دریافت اعلان‌ها و اجرای ویدئو‌های یوتیوب بدون انتقال کاربر به وب‌سایت یوتیوب اشاره کرد.

هم اکنون کاربران می توانند از طریق وب با موبایل یا خطوط تلفن ثابت تماس بگیرند. برای استفاده از قابلیت باید شما یک حساب کاربری اسکایپ داشته باشید. اگر تمام شرایط بالا مهیا باشد، کاربر تنها با انتخاب گزینه تلفن و گرفتن شماره مورد نظر قادر به برقراری تماس خواهد بود.

مایکروسافت همچنان در حال کار بر روی نسخه وب اسکایپ است و وعده اضافه کردن قابلیت های جدیدتری طی هفته های آینده داده است.

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2016/03/skype-for-web-can-now-dial-mobile-phones-and-landlines/?utm_source=mainrss” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: external-link-square” text_shadow=”0px 0px 1px #000000″]UBERGIZMO[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا