موبایل

انتشار آپدیت جدید برای گلکسی S7 و S7 اج سامسونگ

هنوز از زمان عرضه گوشی جدید سامسونگ نگذشته، که این شرکت آپدیت جدید برای این گلکسی اس 7 و اس 7 اج عرضه شده است. بسیاری از کاربران هنگام استفاده از این گوشی با یک دست  با مشکلات لمس صفحه مواجه بودند که به دلیل قرار گرفتن بخشی از کف دست روی لبه خمیده این گوشی بود.

s7-s7-edge-update-pd1

حال در این آپدیت جدید این مشکل گفته شده رفع شده و گوشی عملکرد بهتری در تشخصی لمس ناخواسته دارد. علاوه بر آن ویژگی Shape Correction به این آپدیت اضافه شده که قرار است مشکلات ناشی از کشیده شدن عکس‌های دوربین را در کناره‌ها که در تمامی گوشی‌های هوشمند کم‌وبیش دیده می‌شود حل کند. این ویژگی به شکل یک قابلیت انتخابی در تنظیمات دوربین قرار داده شده است.

این آپدیت جدید با شماره نرم افزاری XXU1APD1 و با حجم 150 مگابایت عرضه شده است. شما می توانید از طریق تنظیمات گوشی و بخش Software Update و یا از طریق نرم‌افزار Smart Switch رایانه شخصی خود دانلود و نصب کنید.

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2016/04/11/galaxy-s7-galaxy-s7-edge-update-touch-improvements/” style=”flat” size=”1″ icon=”icon: external-link-square” text_shadow=”0px 0px 1px #000000″]SAMMOBILE[/su_button]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا