نرم افزار

مایکروسافت آپدیت ماه اردیبهشت ویندوز 10 موبایل را عرضه کرد

شرکت مایکروسافت آپدیت ماه می (اردیبهشت ماه) ویندوز 10 موبایل را با شماره نرم افزار 10.0.10586.318 منتشر کرد. در این آپدیت جدید پایداری و عملکرد نسخه جدید افزایش یافته است. علاوه بر آن چند مشکل دیگر از جمله مشکل تخلیه غیر منتظره باتری هنگامی که صفحه نمایش گوشی خاموش است و یا مشکل ری‌استارت شدن دستگاه هنگام مرور برخی از صفحات وب در مرورگر اج مایکروسافت رفع شده است.

در برخی دیگر از قسمت ها شاهد بهبود های در این سیستم عامل بودیم از جمله بهبود و ثبات بیشتر در اتصالات USB-C، بهبود در بخش بروزرسانی سیستم برای جلوگیری از بروز خطای احتمالی 0x800f081f یا 0x80070570 هنگام دریافت آپدیت، بهبود و ثبات بیشتر در اشتراک گذاری اتصالات اینترنت می توان اشاره کرد.

در آپدیت جدید بهبودهایی در دستیار صوتی کورتانا، از جمله رفع مشکل پخش ادامه موسیقی پس از دریافت پیام‌های کوتاه، و رفع مشکل در تنظیمات ساعات استراحت برای جلوگیری از تنظیم وظایف خودکار روزانه مشاهده می شود.

اگر شما هم از دستگاه های مجهز به ویندوز 10 موبایل استفاده می کنید، احتمالا بسته بروز رسان برای شما ارسال شده است. برای آپدیت سیستم عامل می توانید با مراجعه به Settings > Update & security > Phone update > Check for updates، این بسته را دریافت کنید.

منبع: MICROSOFT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا