موبایل و تبلت

گیم لانچر سامسونگ برای گلکسی S6 و گلکسی نوت 5 منتشر شد

هنگامی که سامسونگ گلکسی اس 7 و اس 7 اج را عرضه کرد، به همراه آن برنامه های جدید را به منظور بهبود اجرای بازی ها عرضه کرد. این اپلیکیشن ها گیم لانچر و گیم تولز نام دارد و برای افزایش عملکرد بهتر اجرای بازی های موبایلی منتشر شد.

Game Launcher بعنوان یک مرکز برای گیم ها عمل می کند و به طور خودکار گیم هارا به یک پوشه خاص اضافه می کند و Game Tools هم یک کلید شناور می باشد که از بعضی قابلیت های Google Play Games استفاده می کند. برای مثال امکان ضبط صحنه های بازی برای به اشتراک گذاشتن با دیگر کاربر ها. این ابزار برای کسانی گیم های زیادی در گوشی خود دارند طراحی شده است. همچنین عالی خواهد بود برای کسانی مثل خود من که به خاطر ضربه های ناخواسته کلیدهای خازنی در حین بازی و کم شدن دید اذیت می شدند.

با عرضه به‌ روزرسانی اندروید مارشمالو برای پرچمدارهای پیشین سامسونگ مانند گلکسی اس 6، اس 6 اج، اس 6 پلاس و نوت 5، بسیاری از کاربران منتظر بودند تا سامسونگ این ابزارهای مربوط به بازی را برای گوشی‌های مذکور نیز عرضه کند. اما این اتفاق تا به امروز رخ نداده بود. با این حال انتظار کاربران بی‌مورد نبوده است و امروز سامسونگ اپلیکیشن گیم لانچر خود را از طریق فروشگاه مجازی خود، یعنی گلکسی اپ استور، در دسترس دارندگان گوشی‌های پرچمدار سال 2015 قرار داده است.

Game-Tools

گلکسی اس 7 دارای قابلیتی برای صرفه جویی در مصف باتری در موقع بازی کردن بوده که هنگام فعال سازی، وضوح صفحه نمایش و نرخ فریم بازی مقداری کاهش می‌یابد تا باتری دستگاه به سرعت خالی نشود.

اما حالا اپلیکیشن گیم لانچر برای گوشی سری گلکسی اس 6 و Note 5 عرضه شده و کاربران برای فعال کردن آن کافی است بر روی Save power during game در پایین‌ترین قسمت پوشه گیم لانچر قرار دارد، لمس کنید تا منوی آن به نمایش درآمده و بتوانید حالت دلخواه خود را انتخاب نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا