موبایل و تبلتنرم افزار

انتشار آپدیت اندورید 7.0 نوقا برای LG G5 در کره جنوبی

پس از انتظارات، سرانجام شرکت ال جی بسته بروز رسانی سیستم عامل اندورید 7.0 نوقا را برای گوشی هوشمند G5 منتشر کرد.

براساس اطلاعات منتشر شده شرکت ال‌جی اندروید ۷ را در کشور کره‌ جنوبی برای گوشی G5 عرضه کرده و بعد از آن، این به‌روزرسان در چند هفته‌ آینده برای کشورهای آمریکایی، آسیایی و منطقه‌های مختلف منتشر خواهد شد و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

ال جی اشاره کرد که اطلاعات بیشتری را در مورد این بسته بروز رسان، طی هفته های آینده در اختیار کاربران قرار می دهد.  یکی از مدیران ارشد ال‌جی، معتقد است که انتشار آپدیت اندروید مذکور توسط شرکت کره‌ای پیش از سایر تولیدکنندگان گوشی همراه، نشان از تعهد بالای ال‌جی نسبت به خریداران گوشی‌های این شرکت که خواهان تجربه سریع و باکیفیت به‌روزرسانی‌های جدید هستند است.

یکی از ویژگی‌های جالبی که در بروزرسان به اندروید ۷٫۰ مشاهد خواهید کرد، دانلود این سیستم عامل در پس زمینه خواهد بود. با این کار سسیتم عامل جدید بدون اینکه مشکلی در کار با گوشی ایجاد کند، دانلود می شود و پس از خاموش و روشن کردن گوشی روی آن نصب خواهد شد.در واقع کاربران مراحل نصب را مشاهده نمی‌کنند و همه چیز خودکار انجام می‌شود.

برخی از برنامه‌های شرکت ال‌جی هم با این بروزرسان جدید ویژگی‌های جدیدی دریافت می‌کنند. همچنین مشخص شده که دکمه‌ی Clear All به گوشی G5 اضافه شده که با استفاده از آن می‌توانید تمام برنامه‌های باز روی گوشی را ببندید. قابلیت چند پنجره هم به این تلفن همراه هوشمند اضافه می‌شود تا کاربران بتوانند چند برنامه را درکنار هم اجرا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا